Birkaç dakikanızı ayırın ve AutoDraw ‘ı tanıyın.


Ve sonra gidip bu videoyu izlemek için gerekenden daha kısa sürede harika işler yapın.

 

 

  • Mouse yardımı ile hayalinizdeki bir nesneyi basit bir şekilde çizin. AutoDraw size bu nesneye en çok benzeyen görüntüleri yukarıda gösterecektir. Hayalinizdeki çizimi seçin ve üstünde değişiklikler yapın. İşte bu kadar 💁‍♀️

 

  • Oluşturduğunuz etkinliği indirmek için yukarıdaki 3 çizgiye basın ve ardından Download butonuna basın
  • Unutmayın oluşturduğunuz içerikleri herhangi bir web sitesinde yada eetkinlik.com ‘ da paylaşmak isterseniz altına alıntı bırakmak zorundasınız. Şu alıntıyı yazabilirsiniz: ” Powered by autodraw.com  ”

AutoDraw, yeni bir tür çizim aracıdır. Herkesin görsel ve hızlı bir şekilde her şeyi oluşturmasına yardımcı olmak için makine öğrenimini yetenekli sanatçıların çizimleriyle birleştirir. İndirilecek bir şey yok. Ve her yerde çalışır: akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, masaüstü vb.

AutoDraw, Dan Motzenbecker ve Kyle Phillips tarafından Google Creative Lab’deki arkadaşlarıyla birlikte oluşturulmuştur. Creative Commons Attribution 4.0 Uluslararası Lisansı‘na uygun olarak farklı tasarımcılar ve sanatçılar tarafından oluşturulan çizimlere sahiptir.

AutoDraw’daki çizimlerin çoğu New York’ta bir tasarım sütudyosu olan Selman Desing tarafından oluşturulmuştur. Aynı zamanda katkısı olan firmalar şunlardır:

HAWRAF

SİMONE NORONHA

TORI HINN

PEI LIEW

ERIN BUTNER

JULIA MELOGRANA

MELİA TANDIONO

Proje sayfasına Google Deneyler sayfasından ulaşabilirsiniz.board