eetkinlik.com öğretmen öğrenci ve velilerin eğitim deneyimlerini iyileştirmek amacıyla kurulmuş elektronik etkinlikler oluşturma ve arşivlemeye dayalı bir sosyal ağdır.

Misyonumuz, sevdiğiniz içerikleri, çöpleşmeye başlayan internet dünyasında saatlerce vakit kaybedip aramak yerine filtre haline getirdiğimiz malzemeler, konular ve koleksiyonların bulunduğu filtre motoru ile arayıp  keşfetmenize ve gerçekleştirmenize yardımcı olmaktır.

Elinizin altındaki malzemeleri kullanarak amacınıza en uygun etkinliği bulup indirmeniz sadece birkaç dakikanızı alır. eetkinlik.com olarak öğretmen, öğrenci ve velileri etkinliklerle buluştururken şu üç hedefe önem veriyoruz:

eetklinlik.com elinizdeki malzemelere göre etkinlik aramanıza imkan verir.

Elinizin altında her zaman her malzeme bulunmayabilir. Vakit kaybetmeyin, elinizdeki malzemeleri ve hangi konuda etkinlik aradığınızı seçin, biz size en uygun etkinlikleri sunalım.

eetkinlik.com sosyal bir platformdur.

eetkinlik’te çalışmalarını beğendiğiniz kişilerin çalışmalarından anında haberdar olabilirsiniz. Çalışmalarını beğendiğiniz kişileri ya da arkadaşlarınızı takip ederek bir topluluk oluşturabilirsiniz.

Kendi etkinliklerinizi hazırlayın.

eetkinlik.com’da sizin etkinliklerinizi görmek bizi mutlu eder. Çalışmalarınızı hesabınıza eklemeye başlayın. Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz?  (Detaylar için buraya göz atabilirsiniz.)

 

 

Hizmet Şartları, Gizlilik PolitikasıÇerezler PolitikasıTopluluk Kurallarıİçerik Paylaşım Kuralları