eetkinlik.com’u Kullandığınız İçin Çok Teşekkürler!

Bu Hizmet Şartları (“Şartlar”) eetkinlik.com web sitesine, uygulamalarına, API’lerine ve widget’larına (“eetkinlik.com” veya “Hizmet”) erişiminizi ve bunları kullanımınızı belirleyen hükümler içerir. Lütfen bu Şartları dikkatle okuyun ve sorularınız olursa bizimle iletişime geçin. eetkinlik.com’a erişerek ya da eetkinlik.com’u kullanarak, bu Şartlara, Gizlilik PolitikamızaÇerezler Politikamıza, Topluluk Kurallarımıza ve İçerik Paylaşım Kuralları’mıza uymayı kabul etmiş olursunuz.

Daha basit ifade etmek gerekirse

Her web sitesinin kendi şartları vardır. Bizimkiler de bunlar. (Bilginize; Aşağıda yapılan açıklamalarda ‘‘eetkinlik.com” adı bazı bölümlerde ”Eetkinlik” kelimesi ile ifade edilmiştir.)

1. HİZMETİMİZ

eetkinlik.com, okul öncesi, 1.-2.-3.-4. sınıflar başta olmak üzere her eğitim düzeyi için ve anne babaların okul dışı aktivitelerde kullanmaları adına sevdiğiniz etkinlikleri keşfetmenize ve yapmanıza yardımcı olur. Bunu yapmak için size, sitede ve sitenin dışında yaptıklarınız doğrultusunda alakalı, ilgi çekici ve kişisel bulacağınızı düşündüğümüz etkinlikler gösteriyoruz. Hizmetimizi sağlamak için, sizi tanıyabilmemiz ve ilgi alanlarınızı tanımlayabilmemiz gerekiyor.

Daha basit ifade etmek gerekirse

eetkinlik.com, sevdiğiniz şeyleri keşfetmenize ve yapmanıza yardımcı olur. Her şey sizin için özelleştirilir. eetkinlik.com‘daki her şeyi sizinle alakalı hale getirebilmek için hangi etkinliklerden hoşlandığınızı bilmemiz gerekiyor.

2. KULLANIM

a. eetkinlik.com‘u Kimler Kullanabilir

eetkinlik.com’u kullanmanız yalnızca eetkinlik.com ile yasal bağlayıcılığı olan bir sözleşme yapmanız durumunda ve sadece bu Şartlara ve yürürlükteki tüm yasalarla uygun şekilde kullanabilirsiniz. Eetkinlik hesabınızı oluştururken bize tüm bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde vermeniz gerekir. eetkinlik.com yalnızca ülkenizdeki yasalar uyarınca verilerinizin işlenmesine izin verebileceğiniz yaşın üzerindeyseniz ya da Eetkinlik’i kullanmanız için doğrulanabilir ebeveyn izni bize sağlanmışsa kullanabilirsiniz. Ürünlerimizin kullanımı kapsamında bilgisayar, telefon, tablet veya başka bir cihazınıza yazılım indirilmesi gerekebilir. Bu yazılımları otomatik olarak güncelleyebileceğimizi ve bu Şartların bu güncellemeler için de geçerli olacağını kabul edersiniz.

b. Sunduğumuz Hak

Bu Şartlara ve politikalarımıza (İçerik Paylaşım Kuralları’mız dahil) tabi olarak size Hizmetimizi kullanmanız için sınırlı, münhasır olmayan, aktarılamaz ve geri alınabilir bir hak veriyoruz.

c. eetkinlik.com‘un Ticari Kullanımı

eetkinlik.com şu anki hali ile ticari bir kullanıma açık değildir. İlerleyen aşamalarda ticari amaç doğrultusunda içerik yayınlanması hakkını eetkinlik.com saklı tutar. Ticari kullanımlar devreye girdiğinde site içerisinden, sosyal kanallardan ve E-posta bildirimleri ile taraflara bildirilecektir.

Daha basit ifade etmek gerekirse

eetkinlik.com, yalnızca ülkenizdeki yasalar uyarınca verilerinizin işlenmesine izin verebileceğiniz yaşın üzerindeyseniz ya da Eetkinlik’i kullanmanız için doğrulanabilir ebeveyn izni bize sağlanmışsa kullanabilirsiniz. Ayrıca Eetkinlik şu anki hali ile bir ticari satış kanalı olarak kullanılamaz.

3. ETKİNLİKLERİNİZ

a. Etkinlik Yayınlama

eetkinlik.com size fotoğraflar, yorumlar, bağlantılar ve diğer materyaller dahil olmak üzere etkinlikler ve içerikler yayınlama olanağı verir. Yayınladığınız veya Eetkinlik’te başka bir şekilde paylaştığınız her şey “Kullanıcı İçeriği” olarak adlandırılır. Eetkinlik’te yayınladığınız Kullanıcı İçeriklerinin tüm hakları size ait olmaya devam eder ve bu içeriklerin tek sorumlusu siz olursunuz.

Daha basit ifade etmek gerekirse

eetkinlik.com‘da yayınladığınız her içerik sizin olmaya devam eder.

b. eetkinlik.com İçeriklerinizi Nasıl Kullanabilir?

Eetkinlik’e ve kullanıcılarımıza, yalnızca Eetkinlik’i çalıştırma, geliştirme, sağlama ve kullanma amaçlarıyla, Eetkinlik üzerindeki Kullanıcı İçeriklerinizi kullanmaları, saklamaları, görüntülemeleri, yeniden üretmeleri, kaydetmeleri, değiştirmeleri, türev yapıtlarını üretmeleri, uygulamaları ve dağıtmaları için özel olmayan, telifsiz, devredilebilir, alt lisans verilebilir, dünya çapında lisans verirsiniz. Bu Şartlar içindeki hiçbir hüküm, Eetkinlik’in, örneğin başka lisanslar kapsamında Kullanıcı İçerikleri üzerindeki diğer yasal haklarını kısıtlamaz. Herhangi bir sebeple Kullanıcı İçeriklerini kaldırma ya da değiştirme veya Eetkinlik’te farklı bir şekilde kullanma hakkımızı saklı tutarız. Bu Şartları, İçerik Yükleme Kurallarımız’ı veya diğer herhangi bir politikamızı ihlal ettiğini düşündüğümüz Kullanıcı İçerikleri buna dahildir.

Daha basit ifade etmek gerekirse

İçeriklerinizi eetkinlik.com‘da yayınlarsanız, bunları insanlara gösterebiliriz ve diğer kişiler bu içerikleri kaydedebilir. Porno ya da spam içerik yayınlamayın ve Eetkinlik’teki diğer insanlara karşı olumsuz davranışlarda bulunmayın.

c. İçeriklerinizi Ne Kadar Sürey Saklarız

Hesabınızın feshedilmesi veya devre dışı bırakılmasının ardından ya da Eetkinlik’ten herhangi bir Kullanıcı İçeriğini kaldırmanız durumunda yedekleme, arşiv veya denetleme amaçlarıyla Kullanıcı İçeriğinizi makul bir süre boyunca saklayabiliriz. Eetkinlik ve kullanıcıları, diğer kullanıcıların sakladığı veya Eetkinlik’te paylaştığı Kullanıcı İçeriğinizi tutabilir ve kullanmaya, saklamaya, görüntülemeye, yeniden üretmeye, yeniden koleksiyona eklemeye, değiştirmeye, türev yapıtlarını üretmeye, uygulamaya ve dağıtmaya devam edebilir.

Daha basit ifade etmek gerekirse

İçerik yayınlamayı tercih ederseniz, bu içerikleri eetkinlik.com sunmak ve iyileştirmek amacıyla kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Başkalarıyla paylaşılan içeriğin kopyaları, içeriği hesabınızdan sildikten sonra bile varlığını sürdürebilir.

d. Gönderdiğiniz Geri Bildirimler

Kullanıcılarımızın görüşlerine değer veriyoruz ve eetkinlik.com’u daha da muhteşem bir yer yapmanın yeni yollarını keşfetmek her zaman ilgimizi çekiyor. Yorumlarınızı, fikirlerinizi veya geri bildiriminizi bize göndermeyi tercih ederseniz, bunları size yönelik herhangi bir kısıtlama veya mükafat olmaksızın serbestçe kullanabileceğimizi kabul edersiniz. Eetkinlik, gönderiminizi kabul ederek önceden bildiği, çalışanları tarafından geliştirilmiş veya sizin dışınızdaki bir kaynaktan elde edilmiş benzer veya bağlantılı geri bildirimleri kullanma haklarından feragat etmez.

Daha basit ifade etmek gerekirse

eetkinlik.com’u daha iyi hale getirmek için önerilerinizi kullanabiliriz.

e. Gönderdiğiniz İçeriklerin Arama Motorlarında Görünümü

Kullanıcıların eetkinlik.com’a yükledikleri profil fotoğrafları, kapak fotoğrafları, etkinlik fotoğrafları vb. bütün resim/fotoğraf/video/görseller arama motorlarında gözükebilir.

4. TELİF HAKKI POLİTİKASI

eetkinlik.com başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve biz de Eetkinlik’teki insanların aynı şeyi yapmasını bekleriz. Telif haklarını veya diğer fikri mülkiyet haklarını sürekli olarak ihlal eden veya tekrar tekrar suçlanan kişilerin hesaplarını devre dışı bırakmak veya sona erdirmek politikamızdır (uygun şartlarda ve kendi takdirimize bağlı olarak). Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası’na uygun olarak, aşağıda belirtilen telif hakkı temsilcisine bildirilen, eetkinlik.com’daki telif hakkı ihlali iddialarına hızla yanıt vereceğiz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan eetkinlik.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Bir telif hakkı sahibiyseniz veya bir kişi adına hareket etme yetkisine sahipseniz, söz konusu telif hakkı ihlallerini DMCA’nın İddia Edilen Hak İhlali Bildirimi’ni tamamlayarak ve belirlenen telif hakkı temsilciimize göndererek Eetkinlik’e bildirebilirsiniz. DMCA bildiriminizi aldığımızda, düşündüğümüz her türlü eylemi gerçekleştiririz. Bu, bildirilen içeriğin Eetkinlik’ten kaldırılmasını içerebilir. Bir DMCA bildirisine yanıt olarak içeriği kaldırırsak, onu Eetkinlik’te saklayan kişiye bildirimde bulunarak karşı bildirim gönderme olanağına sahip olabiliriz. Ayrıca, bildirimin tam bir kopyasını uygun şekilde başkalarına da gönderebiliriz. Bizlere Bir Telif Hakkı Şikayetinde Bulunun Bir DMCA bildirimi göndermek için telif hakkı şikayet formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Telif hakkı şikayeti için iletişim bölümünden aşağıdaki istenilen bilgileri okuyarak eksiksiz bir şekilde bize yazın

Eetkinlik’te telif haklarınızın ihlali iddiasına bağlı olarak kaldırılmasını istediğiniz içeriği tanımlamak için

1. İletişim Bilgilerinizi Yazın

(İçeriği şikayet eden kişi için) —– Ad, Adres, Ülke, E-Posta Adresi bilgilerinizi yazın.

2. Çalışmanızı Tanımlayın

—– Lütfen çalışmanızı açıklayın; Görüntü mü, video mu, ses mi, metin veya söz mü, tasarım veya çizim mi, nesne mi, diğer(siz tanımlayın) mi? —– Lütfen çalışmanızı web sitenizde nerede görebileceğimizi söyleyin. Bir URL adresi ekleyin.

3. Kaldırılmasını istediğiniz malzemeyi tanımlayın

—– eetkinlik.com’da ihlalde bulunduğu iddia edilen içeriği tanımlayın. Bir URL adresi ekleyin. Unutmayın! Telif Hakkı bildirimi gönderiminizde yukarıdaki bilgileri eksiksiz girip bize iletirken aşağıdaki terimleri kabul etmiş sayılırsınız.

 • Bu bildirimdeki bilgiler doğrudur.
 • İnanıyorum ki, telif hakkına sahip materyalin anlaşmazlık konusu olan kullanımına telif hakkı sahibi veya temsilcisi tarafından ya da yasa uyarınca (ör. adil kullanım gibi) izin verilmemektedir.
 • Yalancı tanıklık hükmü altında, telif hakkının veya açıkça ihlal edildiği iddia edilen telif hakkının özel hakkı altında sahibi olduğumu veya sahibi adına işlem yapma yetkim olduğunu beyan ediyorum.

4. Gönderi sonuna tam adınızı yazın

—– Gönderi sonuna tam adınızı yazmanız gerekmektedir. Tam adınızı yazmadığınız Telif Hakkı İhlali Bildirimi’niz geçersiz sayılacaktır. Gönderi sonuna tam adınızı yazmanız elektronik imza yerine geçecektir. Raporlama yaptığınız iş bir görselse, resmin tüm kopyalarını kaldırmamızı isteyebilirsiniz. Bildirinizin başlangıcında, “resmi içeren tüm Etkinlikleri kaldırmamız” için bize sorun. Yalnızca bir resmin aynı kopyalarını kaldırabileceğimizi lütfen unutmayın – Bir resim dosyası yeniden boyutlandırıldıysa veya değiştirildiyse, onu bulamıyor veya kaldıramıyoruz.

Bir telif hakkı şikayetinde (DMCA) ihbar alırsam ne olur?

Etkinlik ve içeriklerinizden birinin telif hakkı şikayeti nedeniyle kaldırıldığını belirten bir ihbar aldıysanız, içerik sahibi onu kaldırmamızı istediği anlamına gelir. Hesabınızda çok fazla telif hakkı şikayeti varsa, eetkinlik.com’da Etkinlik kaydetme özelliğini kaybedebilir ve kara listeye düşebilirsiniz veya hesabınızı tamamen devre dışı bırakabiliriz. Etkinlik ve içeriğinizi kaldırırken bir hata yaptığımızı düşünüyorsanız, karşı ihbarda bulunabilirsiniz. Geçerli bir karşı ihbar aldığımızda, şikayeti hesabınızın kaydından kaldırırız. Not: Sahte veya kötü niyetli karşı ihbarlar için yasal ve mali sonuçlar vardır. Karşı ihbarda bulunmadan önce, içeriğin yanlışlıkla kaldırıldığına ve yanlış bir iddiada bulunmanın yankılarını anladığınıza iyi niyetle inandığınızdan emin olun.

Karşı ihbar nasıl gönderilir?

Karşı ihbarınızı mail.eetkinlik@gmail.com adresine e-posta ile gönderin ve aşağıdakilerin tümünü ekleyin:

 1. Adınız
 2. Aldığınız ihbarın kopyası.
 3. Kaldırdığımız içeriğin web adresi (bağlantıyı kopyalayıp bildirim e-postasından yapıştırın).
 4. Bildirimin cezasıyla ilgili olarak, içeriğin yanlışlıkla kaldırıldığına iyi niyetle inandığınız bir beyan.
 5. Asıl şikayeti veren kişiden işlem hizmetini kabul etmek.
 6. Fiziksel veya elektronik imza (örneğin, tam adınızı yazarak).

5. GÜVENLİK

Kullanıcılarımızın güvenliğine önem veriyoruz. İçeriklerinizin ve hesabınızın güvenliğini korumaya çalışmakla birlikte, eetkinlik.com yetkisiz üçüncü tarafların güvenlik önlemlerimizi aşamayacağını garanti etmez. Parolanızı güvende tutmanızı istiyoruz. Hesabınızın tehlikeye düşmesi veya yetkisiz kullanılması halinde lütfen bizi bu durumdan hemen haberdar edin.

Daha basit ifade etmek gerekirse

Bu güvenlik ipuçlarını aklınızda tutarak spam içerik paylaşanlarla mücadele etmemize yardımcı olabilirsiniz; eetkinlik.com hesabınızda garip bir etkinlik fark edersek, size bir e-posta gönderir, şifrenizi sıfırlar ve herkese (sizde dahil) çıkış yaptırırız. Tuhaf etkinlik, olağandışı konumlardan girişler, kısa bir süre içinde birçok giriş veya spam yapma davranışı gibi şeyleri içerir. Eetkinlik’e geri dönmek için şifrenizi sıfırlayın. Veya hesabınız Google veya Facebook’a bağlıysa ve daha önce bu şekilde giriş yapmışsanız, Google veya Facebook ile giriş yapın. Hesabınıza tekrar girdikten sonra, bunun olmasını önlemek için ek güvenlik ekleyebilirsiniz. Hesabınıza ekstra güvenlik eklemek için:

 • Hesabınızı Google veya Facebook’a bağlayabilirsiniz
 • E-posta adresinizin güncel olduğundan emin olun
 • Şifrenizi düzenli olarak değiştirin

6. ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI, SİTELERİ VE HİZMETLERİ

eetkinlik.com üçüncü taraf web sitelerine, reklam verenlere, hizmetlere, özel tekliflere ya da Eetkinlik’e ait olmayan veya Eetkinlik tarafından kontrol edilmeyen etkinliklere veya faaliyetlere bağlantılar içerebilir. Bu gibi üçüncü taraf siteleri, bilgileri, materyalleri, ürünleri veya hizmetleri desteklemiyor ve bunlarla ilgili sorumluluk kabul etmiyoruz. Eetkinlik’ten üçüncü taraf web sitelerine, hizmetlere veya içeriklere erişirseniz, ilgili risk size aittir ve Eetkinlik üçüncü taraf web sitelerini, hizmetleri veya içerikleri kullanmanızla veya bunlara erişmenizle ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Ayrıca eetkinlik.com sitesi içerisinin virüs ve sair zararlı içerik barındırmaması için özen sarf edilmekle birlikte, gelişen teknoloji, teknik sorun ve diğer nedenlerle bilgisayarınıza virüs, trojan gibi zararlı yazılımların bulaşması ihtimali bulunmaktadır. Bu gibi risklere karşı antivirüs programları ve benzeri uygulamalar kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemizde gezinmeniz dolayısıyla karşılaşabileceğiniz yazılımsal ve donanımsal dahil olmak üzere hiçbir zarara ilişkin sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu nedenlerle sitemizden talepte bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz.

Daha basit ifade etmek gerekirse

eetkinlik.com’da, Eetkinlik’in dışındaki içeriklere bağlantılar bulunur. Bunlar genellikle harika şeylerdir, ancak aksi takdirde sorumluluk bize ait değildir.

7. FESİH HAKKI

eetkinlik.com, gerekli bildirimi sağlamak koşuluyla, herhangi bir sebepten dolayı Eetkinlik’e erişim veya Eetkinlik’i kullanım hakkınızı feshedebilir veya askıya alabilir. İçerik Paylaşım Kuralları’na yönelik herhangi bir ihlal de dahil olmak üzere geçerli bir nedenimiz varsa, erişiminizi derhal ve bildirimde bulunmadan sona erdirebilir veya askıya alabiliriz. Feshin ardından, bu Şartların 3 ve 8 numaralı bölümlerine bağlı kalmaya devam edersiniz.

Daha basit ifade etmek gerekirse

eetkinlik.com size ücretsiz olarak sunulmaktadır. Herhangi bir kişiye hizmeti vermeme hakkımızı saklı tutarız, ancak bu konuda uygun bilgilendirmeyi yaparız.

8. TAZMİNAT

Bu Şartlardaki Bölüm 2(c) gereği eetkinlik.com’u ticari amaçlarla kullanırsanız (yani tüketici değilseniz); Hizmetimize erişiminiz veya Hizmetimizi kullanımınızla, Kullanıcı İçeriklerinizle veya bu Şartlardan birini ihlalinizle herhangi bir şekilde ilişkili iddialar, davalar, kovuşturmalar, ihtilaflar, talepler, yükümlülükler, zararlar, kayıplar, maliyetler ve giderlerle ilgili olarak (üçüncü taraflarca açılan davalar veya kovuşturmaların avukatlık masrafları dahil) eetkinlik.com web sitesini ve bunların ilgili müdürlerini, yöneticilerini, çalışanlarını ve aracılarını tazmin edeceğinizi ve beri tutacağınızı kabul edersiniz.

Ayrıca aynı şekilde eetkinlik.com’da paylaştığınız bir içerik nedeni ile herhangi bir telif hakkı ihlali gerekçesi ile de ilişkili iddialar, davalar, kovuşturmalar, ihtilaflar, talepler, yükümlülükler, zararlar, kayıplar, maliyetler ve giderlerle ilgili olarak (üçüncü taraflarca açılan davalar veya kovuşturmaların avukatlık masrafları dahil) eetkinlik.com web sitesini ve bunların ilgili müdürlerini, yöneticilerini, çalışanlarını ve aracılarını tazmin edeceğinizi ve beri tutacağınızı kabul edersiniz. 

Daha basit ifade etmek gerekirse

İşletmenizin yada şahsınızın Eetkinlik’te yaptığı bir şeyden ötürü size dava açıldıysa masraflarımızı ödemeniz gerekir. Ayrıca en başında bir İşletme Hesabı açamayacağınızı ve site içerisinde herhangi bir etkinlik satışı yapamayacağınızı bilmeniz gerekir.

9. SORUMLULUK REDDİ

Hizmetimiz ve eetkinlik.com’daki tüm içerikler, açık veya zımni herhangi bir garanti olmadan “olduğu gibi” sağlanmaktadır. Eetkinlik; pazarlanabilirlik, belirli bir amaca uygunluk ve hak ihlal etmeme garantilerini ve koşullarını ve ticari örf ve teamüllerden kaynaklanan garantileri özellikle reddeder. Eetkinlik, sizin veya diğer bir kişinin veya üçüncü bir tarafın Hizmetimizi kullanarak yayınladığı veya gönderdiği Kullanıcı İçerikleriyle ilgili hiçbir sorumluluk almaz. Doğru olmayan, tartışmaya açık, çocuklar için uygun olmayan veya başka bir şekilde amacınıza uygun olmayan Kullanıcı İçeriklerine maruz kalabileceğinizi anlar ve kabul edersiniz. 

Daha basit ifade etmek gerekirse

Maalesef, insanlar eetkinlik.com gibi hizmetlerde kötü şeyler paylaşabiliyorlar. Bu konuyu ciddiye alıyoruz, ancak biz içeriği kaldırma şansını bulmadan önce bunlarla karşılaşma ihtimaliniz yine de mevcuttur. Kötü bir şey görürseniz lütfen iletişim sayfasından bize bildirin. 

10. TAHKİM

Tahkim, anlaşmazlıkların çözümü için mahkemede gerçekleştirilen bir davadan daha gayriresmi bir yoldur. eetkinlik.com’la aranızdaki herhangi bir ihtilaf için öncelikle resmi yollara başvurmak yerine, bizimle iletişime geçip anlaşmazlığı bizimle çözmeye çalışın. Sizinle iletişime geçmemiz gerekirse, bunun için Eetkinlik hesabınızdaki e-posta adresinizi yada kayıtlı değilseniz iletişimden yazmış olduğunuz E-posta adresinizi kullanırız. eetkinlik.com sizinle olan ihtilafı gayriresmi yoldan çözemezse daha sonra diğer yollara başvururuz.

11. GENEL ŞARTLAR

Bildirim Prosedürleri ve Bu Şartlardaki Değişiklikler

Size sağlayacağımız bildirimlerin biçimini ve aracını belirleme hakkını saklı tutarız ve tercih etmemiz halinde yasal bildirimleri elektronik formatta yapabileceğimizi kabul edersiniz. Bu Şartları zaman zaman gözden geçirebiliriz ve bu Şartların en güncel sürümü web sitemizde daima yayınlanacaktır. Bizim takdirimize göre esasa ilişkin bir değişiklik yapmamız halinde size bildirimde bulunmayacağız. Bu nedenle kullanım koşullarını belirli aralıklarla incelemenizi öneririz. Değişiklikler yürürlüğe girdikten sonra eetkinlik.com’a erişmeye veya eetkinlik.com’u kullanmaya devam ederseniz, yeni Şartların sizin için bağlayıcı olacağını kabul etmiş olursunuz. Yeni şartları kabul etmezseniz lütfen eetkinlik.com’u kullanmayı bırakın.

Daha basit ifade etmek gerekirse

Şartlarda önemli bir değişiklik yapmamız halinde size bildirimde bulunmayacağız. Bu nedenle kullanım koşullarını belirli aralıklarla incelemenizi öneririz. Yeni şartları beğenmezseniz lütfen eetkinlik.com‘u kullanmayı bırakın.

Yürürlük Tarihi : 21 Ocak 2021